Website Navigation Button by Free-Web-Buttons.com v2.0

Website Navigation Button by Free-Web-Buttons.com v2.0

Termín: 16. 8. – 23. 8. 2015 (8 dní)

Naše cena 4 500 Kč (Běžná cena 7 000 Kč)

Nejlevněji v České republice – levně a spolehlivě již 26 let!
Website Navigation Button by Free-Web-Buttons.com v2.0

Pro velký zájem a malé kapacitní možnosti se platí systémem – KDO DŘÍVE PŘIJDE – JEDE.

Neváhejte ! 16.7. 2015 poslední volná místa !  

Neváhejte! Přihlášky od 15. 6. 2015.


Trasa: Praha, Plzeň, Regensburg, Mnichov, Bregenz, Zurich, Lausanne, Geneve, Les Houches, Geneve, Lausanne, Zurich, Bregenz, Mnichov, Regensburg, Plzeň, Praha.

Státy: Německo, Švýcarsko, Francie, "Itálie".

Ubytování: Camp, vlastní stany. (Možnost horských chat.) Případná tábořiště zdarma, pitná voda, WC.

Strava: vlastní – pitná voda k dispozici – zdarma! Možnost nákupu v místě.

Cena zahrnuje: camp, dopravu zahr. klima autobusem cca 2400 km, tunely, veškeré silniční poplatky, mapky, odborného poradce - instruktora, technicko-administrativní zabezpečení expedice. V autobuse bude zajištěno levné občerstvení, lednice, WC, repro hudba, DVD. Zdravotní služba a základní léky – zdarma! Možnost půjčení některého vybavení zdarma - nutná včasná rezervace!

Zajímavosti expedice: pokus o výstup na Mont Blanc – 4810 m. n. m. – turistická trasa (VHT - křížová cesta) a další méně náročné vrcholy, turistické a horolezecké trasy jak pro náročné tak pro úplné začátečníky (možnost usnadnění výstupu pomocí lanovky - skupinové slevy), vodopády, dobrodružné koupání, rybolov, prohlídka měst - Geneve a Chamonix - aquapark, neskutečný svět obrovských barevných ledovců, nebeský nocleh - super zážitek ve cca 4000 m.n.m., 140 m vysoký gejzír, Ženevské jezero - pláž zdarma, originální tajemná ledová jeskyně, děsivé ledové jícny, cvičné lezecké přírodní stěny – zdarma, houbařský ráj, možnost výletu lanovkou na "špici smrti", výborné sýry a levné kvalitní francouzské víno, místní autobusová doprava v Chamonix a okolí zdarma, muzeum horských vůdců, mnoho dalších sportovních aktivit - paragliding, rafting, cykloturistika, canyoning, aj., koupání v překrásných řekách a jezerech a spousta dalších neuvěřitelných zážitků a dobrodružství, které nezažijete za tuto cenu s žádnou CK, ale s námi ano! Tuto expedici za výše uvedenou cenu pořádáme jako jediní v ČR! Super zážitek!

Další informace: tato expedice je vedená zkušenými dobrodruhy a prochází bezpečnými oblastmi. Nezletilí jen v doprovodu dospělé osoby. Doporučujeme pouze základní výstroj, výzbroj pro vysokohorskou turistiku a kapesné cca 80–150 Euro (není povinné) dle dalších aktivit a nákupů může být i vyšší. Možnost nákupu potravin, nápojů a místních specialit. V případě obsazení nebo nekonání akce z vážných důvodů budete neprodleně informováni a peníze vráceny v plné výši nejpozději do 10ti dnů od zrušení nebo obsazení. 100% záruka! Dopravu zajišťuje pojištěná a spolehlivá firma Eurotrans! Každý účastník expedice se stává členem Rocky Clubu Praha International se všemi právy, výhodami a zdarma! Teploty - vzduch 30˚C (10˚C) den, 15˚C (-10˚C) noc, voda 25-5˚C. Podrobné informace na níže uvedených telefonech. Nejlepší sezona i počasí!

Platba složenkou nebo na účet (2 200 Kč – záloha) od 15. 6. 2015 až do obsazení – neváhejte! Doplatek 2 300 Kč nejpozději 40 dní před odjezdem. V případě nezaplacení doplatku ve stanoveném termínu Vám záloha propadá v plné výši! Veškerou korespondenci a přihlášky zasílejte e-mailem (rockyclub@seznam.cz), nebo na adresu Rocky Clubu Praha, Zdiby 250 66, Praha východ. Teprve po zaplacení zálohy jste závazně přihlášeni! Místa reservujeme pouze 14 dní od přihlášení. Delší reservace pouze po vzájemné dohodě s vedoucím expedice. Č. účtu: 35-4072150217/0100 KB.

Odjezd: 16. 8. 2015 v 17,00 hod. z Prahy 8, východ ze stanice metra Florenc (trasa C) za budovou muzea hl. města Prahy. Autobus bude přistaven v 16,30 hod. Návrat tamtéž 23. 8. 2015 v cca 7,00 hod.

Informační schůzka, na které se dozvíte veškeré podrobnosti, bude v červnu 2015 v Praze. Po zaplacení zálohy budete písemně pozváni. Pozvánky Vám zašleme s cca dvoutýdenním předstihem. Doplatek možno platit až po schůzce!


 


 


 


 


 

Chcete být in a chránit životní prostředí ???
Cestujte z Rocky Clubem !!!
Naše akce jsou až z 99% ekologické !!!


Mont Blanc 2015 - časový harmonogram

1. den - ne 16. 8.

Autobus přistaven v 1630 (čekání max. 15 min.), 1700 odjezd z Prahy, 1900 hranice ČR a noční přejezd přes Německo a Švýcarsko do Francie.

2. den - po 17. 8.

1100 Les Houches - ubytování v campu, aquapark v Chamonix, skalní lezení a příprava na výstup na Mont Blanc.

3. den - út 18. 8.

1000 začátek výstupu na Mont Blanc - středně obtížné. Nocleh – chata Tete Rouse (za příplatek) či tábořiště zdarma, nebo tábor č. 2 - 3820 m.n.m. chata Gouter (za příplatek) či bivak na ledovci.

4. den - st 19. 8.

výstup na Gouter nebo pokus o výstup na Mont Blanc 4810 m.n.m. (středně obtížné) (Případně aklimatizační výstup na Dome du Gouter) a návrat na Gouter či Tete Rouse a nocleh.

5. den - čt 20. 8.

2. pokus o výstup na Mont Blanc 4810 m.n.m., nebo návrat z Gouteru či Tete Rouse do základního tábora v Les Houches, prohlídka Chamonix, trhy, bazén (v případě pomalejšího sestupu nocleh v tábořišti u Tete Rouse, nebo u bývalé observatoře).

6. den - pá 21. 8.

volný - rezervní den, skalní lezení, ledovcová jeskyně, aquapark, nákupy atd., nocleh v campu.

7. den - so 22. 8.

1200 odjezd z Les Houches, 1300 Geneve – prohlídka města, koupání - zdarma, gejzír 1700 odjezd a noční přejezd přes Švýcarsko a Německo do ČR

8. den - ne 23. 8.

500 hr. Česká republika, 600 Plzeň, cca 700 příjezd – Praha.

 

Důležité upozornění: Uvedené časy jsou pouze informativní a mohou se z různých důvodů změnit až o několik hodin nezávisle na vedení expedice! Nutno na toto brát zřetel. Teploty jsou taktéž jen přibližné, podrobné časové harmonogramy budou k dispozici na informativní schůzce. Změna programu z vážných důvodů vyhrazena! Např. živelné pohromy, války, vážná porucha autobusu atd. Doporučujeme zdravotní pojištění. Nezapomeňte na platný cestovní pas, nebo občanský průkaz! Časový harmonogram sestavil Jiří Dutka - vedoucí expedice.


 Making Roll Over Buttons by Free-Web-Buttons.com v2.0

NAVRCHOLU.cz