Dracula 2020

Velká dobrodružná expedice za upíry do Transylvánie.

Návštěva legendárního hradu krvelačného hraběte Draculy a skanzenu jeho hrdlořezů v době posledního sabatu se stylovým tržištěm, orlí hnízdo – Poenari – strašidelný hrad a nekonečné schody do nebe, říčka princezna, průsmykem smrti k tajemnému jezeru „elektrický ďábel“, divoké pohádkové pralesy plné medvědů, vlků, rysů, tchořů, orlů, krkavců, mrchožrotů, netopýrů, noční výstup na vampýří zříceninu, dobrotiví a pověrčiví horalé, tajemné noci v blízkém okolí hrůzného hradu – čarodějný sabat, bílá a černá magie, krvavé obětiště, pěší-šourající se upíři, kteří jsou vám vždy v patách, nízké ceny občersvení a suvenýrů, vysokohorská turistika v překrásné panenské přírodě se zálesáckým ohněm a grilováním „čehokoli“ v krkavčím sedle cca 1800 m.n.m., výstup na medvědí skálu cca 1900 m.n.m., průchod Saigonem – drsný zážitek v džungli a bažinách – světová rarita, výborné domácí sýry a „kozí nektar“, ďábelský krvesaj, sanitar, požírači koček, krys a psů. Draculův potomek – Fiora Draculina, upíří hora Omul 2505 m.n.m., dinosauří hřbet s bábelemi, Adina piknik – Laura servis, divoký nářez v atriu, originál Dracula: svetry, audiokazety, CD, DVD, obrazy, trička, likéry, samohonky, medvědí pivo, pizzerie, strašidelná kavárna s umrlčí nálevnou, občerstvení v rakvích, světová rarita – cinema 5D – Dracula aj., disco, night club – všechno dracula a spousta dalších neuvěřitelných zážitků a dobrodružství! Tuto akci na Draculův strašidelný hrad v době sabatu pořádáme jako jediní v ČR, aneb to nemá chybu!

Termín:  28. 10. – 1. 11. 2020
Naše cena 4 900 Kč (běžná cena 7300 Kč)

Pro velký zájem opakujeme již 30 let!! Nejlepší upíří sezona!I Přihlášky od 1.9. 2020!!

V případě nekonání se akce z důvodu koronaviru (uzavření hranic) budou peníze vráceny v plné výši do 10ti dnů.

Cena zahrnuje

Hotel A**** „Dracula“ s výhledem na hrad, dvoulůžkové pokoje s možností třílůžkových (sprchy, WC, TV na pokoji), dopravu lux. autobusem (klima, DVD, audio, WC) cca. 2500 km, dálniční poplatky, parkovné, technicko-administrativní zabezpečení expedice, pralesní vůdce, odborný poradce – náčelník expedice. Informace – telefon, viz. kontaktní adresy. V autobuse bude zajištěna reprodukovaná hudba, tématické DVD, levné občerstvení, k dispozici budou rovněž základní léky, zdravotní služba a česnek proti napadení upíry – zdarma! Strašení a občerstvení v rakvích za mírný příplatek – zážitek na celý život.

Praktické informace

Tato expedice je vedena zkušenými dobrodruhy a prochází bezpečnými oblastmi. Žádná z akcí není povinná a záleží jen na vlastním rozhodnutí! Nezletilí jen v doprovodu dospělé osoby – vhodné i pro starší děti. Není nutná zvláštní výstroj, výzbroj, fyzická zdatnost ani očkování. Teploty den: cca 18° C noc 5° C. Doporučené kapesné cca 50-100 EURO (není povinné – dle množství nákupů suvenýrů může být i vyšší). Nízké ceny potravin a nápojů! Levné stravování přímo v hotelu nebo v okolních restauracích.
Do některých oblastí jezdíme jako jediní z ČR. V případě obsazení nebo nekonání akce budete neprodleně informování a peníze vráceny v plné výši nejpozději do 10ti dnů od zrušení nebo obsazení. 100% záruka! Dopravu zajišťuje spolehlivá a pojištěná firma Eurotrans. Každý účastník expedice se stává členem naší party – ROCKY CLUB PRAHA INTERNATIONAL se všemi právy, výhodami a zdarma!

Odjezd

Odjezd: 28.10. 2020 ve 12:00 hod. z Prahy 8, východ ze stanice metra Florenc (trasa C) ulice Na Florenci (naproti Infobusu). Autobus bude přistaven v 11:45 hod. Návrat tamtéž 1.11. 2020 v cca 7:00 hod.

Prohlédněte si místo odjezdu za pomoci služby streetview.

Trasa

Města: Praha – Brno – Bratislava – Györ – Budapest – Kecskemét – Szeged- Mako – Arad – Lipova – Deva – Sebes – Sibiu – Fagaras – BRAN – Poenari – Sibiu – Sebes – Deva – Arad – Mako – Szeged – Budapest – Györ – Bratislava – Brno – Praha.

Státy: Slovensko, Maďarsko, Rumunsko, „Transylvánie“.

Ubytování

Hotel A**** „Dracula“ s výhledem na hrad, dvoulůžkové, třílůžkové i čtyřlůžkové pokoje (sprchy, WC, TV na pokoji).

Strava

Strava vlastní – pitná voda k dispozici – zdarma! Možnost levného nákupu v Rumunsku.

Platba

Platba složenkou nebo na účet: (2300 Kč – záloha) od 1. 7. 2020 až do obsazení – neváhejte! Doplatek 2600 Kč nejpozději 35 dní před odjezdem. Při přihlášení v době kratší se platí cena v plné výši. V případě nezaplacení doplatku ve stanoveném termínu 35 dnů před odjezdem Vám záloha propadá v plné výši! Upomínky o nezaplacení doplatků nezasíláme!

Veškerou korespondenci a přihlášky zasílejte e-mailem, nebo na adresu ROCKY CLUBU PRAHA, Zdiby 250 66, Praha- východ. Teprve po zaplacení zálohy a poslání přihlášky jste závazně přihlášeni! Místa rezervujeme pouze 14 dní od přihlášení. Delší rezervace pouze po vzájemné dohodě s náčelníkem expedice.

Číslo účtu pro platby: 2145585002/5500 Raiffeisen Bank

Časový harmonogram

1. den - 28.10. 2020

Středa

12:00 hod. odjezd z Prahy, autobus přistaven v 11:30 hod. (čekání max. 15 minut). 16:00 slov. hranice. Průjezd Slovenskem, 17:00 hod. hranice Maďarsko, 23:00 hod. „veselé“ rumunské hranice. 24:00 hod. půlnoční dobrodružný výstup na zříceninu upířího Draculova hradu (nutná baterka), 01:00 hod. odjezd od zříceniny.

2. den - 29.10. 2020

Čtvrtek

8:00 hod. Bran – Draculův hrad a skanzen jeho otroků – prohlídka, obětiště, tržiště – levné nákupy, suvenýry s Draculou, průzkum tajemného okolí. cca 12:00 hod. ubytování ve stylovém vampýřím hotelu poblíž prokletého hradu (vyhlídka). Adina piknik, pizzerie, strašidelná kavárna, bar umrlců s útokem zombie, Cinema 5D – vražedný nocleh – hotel Hanul Dracula.

3. den - 30.10. 2020

Pátek

9:00 hod. dobrodružný výlet do pralesa drsnou Billyho cestou, grilování na zálesáckém ohni v krkavčím sedle 1800 m.n.m. – překrásné výhledy, 1900 m.n.m. medvědí skála – 1 metr od smrti, stopování krvelačných šelem „či opačně“. Průchod Saigonem – super zážitek! Vhodné sportovní oblečení, obuv, malý batoh a odvaha (není vhodné pro menší děti), návrat cca 16:00 hod. Pro méně dobrodružství chtivé zájemce krátké či delší výlety do okolních tajemných pralesů, lesní picnic, restaurace, bary, pizzerie, disco, nightclub, nocleh – hotel Hanul Dracula.

4. den - 31.10. 2020

Sobota

12:00 hod. odjezd z Branu, 15:00 hod. krvavý Draculův hrad POENARI pauza – prohlídka (schody do nebe). 17:00 autobusem cestou duchů k tajemnému jezeru smrti – elektrický ďábel – pauza, 18:00 hod., odjezd.

5. den - 1.11. 2020

Neděle

00:00 hod. hranice rumunsko-maďarské, 04:00 hod. slovenské hranice, 05:00 hod. české hranice, cca 7:00 hod. příjezd do Prahy.