Království divočiny

Velká dobrodružná expedice do země jezer a vampýrů aneb ráj i peklo divoké vodní džungle.

Pobyt v úchvatné Dunajské deltě – v kempu u lovce divokých vodních příšer. Jedinečný pohádkový prales s lianami a orchidejemi, plující ostrovy, stylové námořnické krčmy s nečekaným programem, plavba na lodích do divočiny s možností půjčení motorových lodí s průvodcem a odborným výkladem, večerní ohně s grilováním úlovků, krásná příroda, lidová specialita „mici“. Výlet „stylovým“ parníkem k Černému moři s koupáním v divočině a nákupem místních specialit, které vás dostanou do extáze.

Ráj rybářů, fotografů, botaniků, ornitologů a romantiků, vzácná flora i fauna – vyza velká (největší sladkovodní ryba na světě, dorůstající až 8m a vážící až 1,5 tuny), obrovští sumci až 2,5 metru velcí, štiky jako klády, vzácní jeseteři, maxi kapři, úhoři aj. Žraví pelikáni, plameňáci, vzácní mořští orli, tlupy kňourů a hejna komančů, supi a mrchožrouti, vzácný druh divokých koní.

Neskutečně nízké ceny občerstvení, kočky, psy a žravé volské žáby úplně jinak, vodní hadi, středověké vesničky, lihoví mužíci – Lipovani – světová rarita, největší brakické jezero Razim, pahorky Bestepe, všuderostoucí konopí určené k volné spotřebě – zdarma, romantická přístavní městečka, St. George – „vesnice na konci světa“, tajemné vraky lodí plné děsivých monster, strašidelná vesnice Sarighiol, leprárium a spousta dalších neuvěřitelných zážitků a dobrodružství, které nezažijete za tuto cenu s žádnou CK, ale s námi ano! Časový harmonogram celé expedice naleznete níže v textu.

Tuto expedici pořádáme jako jediní ve střední Evropě! Super zážitek!

Maximální kapacita expedice je 12 osob.

Termín:  22.7. – 30.7. 2022 (9 dní)
Naše cena 7 800 Kč (běžná cena 10 500 Kč)

Nejlevněji v České republice – levně a spolehlivě již 33 let!!!
Pro velký zájem a malé kapacitní možnosti se platí systémem – KDO DŘÍVE PŘIJDE – JEDE.

Akce je již plně obsazena, bereme už jenom náhradníky.

Cena zahrnuje

Cena zahrnuje dopravu zahr. klimatizovaným autobusem cca 3600 km, kempy, tunely, veškeré silniční poplatky, barevné mapky, odborného poradce, vodní vůdce, technicko-administrativní zabezpečení expedice. V autobuse bude zajištěno levné občerstvení, lednice, repro hudba, DVD. Zdravotní služba a základní léky – zdarma!

Praktické informace

Tato expedice je vedená zkušenými dobrodruhy a prochází bezpečnými oblastmi. Nezletilí jen v doprovodu dospělé osoby – vhodné i pro starší děti. Doporučujeme pouze základní výstroj, výzbroj pro turistiku a kapesné cca 80–130 Euro (není povinné) dle dalších aktivit a nákupů může být i vyšší. Nízké ceny potravin, nápojů a místních specialit.

V případě obsazení nebo nekonání akce z vážných důvodů budete neprodleně informováni a peníze vráceny v plné výši nejpozději do 10ti dnů od zrušení nebo obsazení. 100% záruka!

Každý účastník expedice se stává členem ROCKY CLUB PRAHA INTERNATIONAL se všemi právy, výhodami a zdarma! Teploty – vzduch 35˚C den, 20˚C noc, voda 28˚C. Podrobné informace na níže uvedených telefonech. Nejlepší sezona i počasí!

Odjezd

Odjezd dne 22.7. 2022 v 21:00 hod. z  Prahy 9,stanice metra Prosek (trasa C) z parkoviště před Billou. Autobus bude přistaven v 20:45 hod. Návrat tamtéž 30. 7. 2022 v cca 21:00 hod.

Nástupní místo – streetview.

Další možná nástupní místa (po dohodě s ved. expedice): Praha, Brno, Břeclav, Bratislava.

Veškeré info k této akci vám bude zasláno e-mailem nejpozději 1 měsíc před odjezdem.

Trasa

Praha, Brno, Bratislava, Gyor, Budapest, Kecskemed, Arad, Deva, Sebes, Sibiu, Ploiesti,Bukurešť, Solobozia, Tulcea, Mahmudia, Murighiol, Tulcea, Solobozia,Bukurešť Ploesti, Sibiu, Sebes, Arad, Kiskunmajsa, Kecskemed, Budapest, Gyor, Bratislava, Brno, Praha.

Státy: Slovensko, Maďarsko, Rumunsko,„džungle Dunajské delty“.

 

Ubytování

kempy (teplá sprcha, WC, lednice, mikrovlnka, varná konvice, restaurace, krámek), vlastní stany.

Strava

Vlastní  – možnost vaření v kempu, pitná voda k dispozici – zdarma! Levné stravování v místních restauracích.

Platba

Platba složenkou nebo na účet (3 200 Kč – záloha) od 1.1.2022 až do obsazení – neváhejte! Doplatek 4 600 Kč nejpozději 30 dní před odjezdem. V případě nezaplacení doplatku ve stanoveném termínu 30 dnů před odjezdem Vám záloha propadá v plné výši! Upomínky o nezaplacení doplatků nezasíláme!

Veškerou korespondenci a přihlášky možno zasílat e-mailem, nebo na adresu ROCKY CLUB PRAHA, Zdiby 250 66, Praha východ. Teprve po zaplacení zálohy jste závazně přihlášeni! Místa rezervujeme pouze 14 dní od přihlášení. Delší rezervace pouze po vzájemné dohodě s náčelníkem expedice.

Číslo účtu pro platby: 2145585002/5500 Raiffeisen Bank.

Časový harmonogram

1. den - 22.7.

Pátek

autobus přistaven ve 20:45 (čekání max. 15 min.), 21:00 odjezd z Prahy, 23:00 Brno, 23.50 – pauza na hranicích, noční přejezd přes Slovensko a Maďarsko do Rumunska.

 

2. den - 23.7.

Sobota

0.30 hr. Slovensko, 2:00 hr. Maďarsko, 7:00 hr. Rumunsko, 12:00 kemp „U sadisty“ (WC, sprchy, občerstvení, kulečník, stolní tenis, vybavená kuchyňka – lednice, mikrovlnka, sporák atd.). Možnost koupání v nedalekém bazénku a výletů do okolí – agroturistika. Nocleh – ochrana zajištěna.

3. den - 24.7.

Neděle

8:00 odjezd – přejezd přes Rumunsko a překonání Dunaje, 17:00 ubytování v kempu u „Lovce vodních příšer“ (WC, sprcha, restaurace, vybavená kuchyňka, krámek) v Murighiolu, průzkum okolní divočiny a svérázného městečka Murighiol (v tomto základním kempu budeme ubytovaní 4 dny). Možnost lovu či možnost být loveni. Nocleh se spolehlivou ochranou před místními útočnými nočními tvory.

4. den - 25.7.

Pondělí

9:00 výlet naším busem k pahorkům Bestepe – překrásné výhledy na Dunajskou deltu, stepní želvy, 11:00 odjezd do rybářské vesnice Lipovanů – lihových mužíků (světová rarita) – nákup místních potravin a samohonky, prohlídka přístaviště lipovanských člunů, 16:00 návrat do kempu, volný program a příprava na expedici do džungle. Nocleh se spolehlivou ochranou před místními útočnými nočními tvory.

5. den - 26.7.

Úterý

9:00 organizovaná výprava do vodní džungle – divoké safari motorovou lodí (loď je za příplatek) s průvodcem a odborným výkladem do džungle Dunajské delty  – stáda divokých koní, divoká prasata, hadi, pelikání, mořští orli, volavky, kormoráni, případné setkání se vzácnou vodní příšerou – vyza velká. Stovky vzácných druhů ryb, ptáků a děsivých obojživelníků. V pozdních odpoledních hodinách šťastný návrat do kempu. Nocleh ve stejném se spolehlivou ochranou.

6. den - 27.7.

Středa

Dopolední volno – relax před expedicí k Černému moři, balení stanů atd. 12:30 odjezd z kempu do Mahmudie, cca 14:00 odplutí místním „stylovým“ plavidlem do St. George „vesnice na konci světa“ (není v ceně, cca 16 EUR- zpáteční), po přistání možnost jízdy elektrovláčkem k Černému moři cca 2 km. Koupání v Černém moři, nocleh na divoké pláži (zdarma), v místním kempu či v penzionech (není v ceně). Atrakce noci – komanči útočí. Nocleh bez ochrany, pokud budete spát na divoko. Opravdu tmavá noc u Černého moře – žádné světelné znečištění.

7. den - 28.7.

Čtvrtek

V ranních hodinách odplutí ze St George do Mahmudie, cca 10.00 odjezd z Mahmudie a výlet naším busem do námořnického přístavního města Tulcea – strhující atmosféra místního přístaviště, námořnických krčem a památek, romantické nábřeží plné exotických krámků a restaurací s domácími specialitami, 15:00 odjezd do kempu v Murighiolu, 16:00 příjezd do kempu a fakultativní pěší výlet do nespoutaného meandru veletoku Dunaje. Nocleh ve stejném kempu se spolehlivou ochranou.

8. den - 29.7.

Pátek

8:00 odjezd z kempu, cca 19:00 příjezd do kempu „U sadisty“ (WC, sprchy, restaurace, kuchyňka), možnost nákupu místní samohonky, nocleh – samozřejmě chráněný a závěrečný pic – nic.

 

9. den - 30.7.

Sobota

8:00 odjezd z kempu „U sadisty“ a celodenní přejezd z Rumunska přes Maďarsko a Slovensko do ČR, cca 22:00 příjezd do Prahy.