Lyžování ve slovenském „Aspenu“

Dobrodružná výprava do nitra slovenského lyžařského ráje.

Skvělý pobyt s veškerými zimními sporty v překrásné krajině Malé Fatry – druhé největší zimní středisko na Slovensku. Slevy na permanentky na celé údolí, kotvy, pomy, sedačkové i kabinové lanovky cca 16 km sjezdových tratí všech obtížností – nejdelší sjezdovka 3 100 m!

Lyžuje se ve výškách až nad 1 500 m.n.m. Ideální poloha střediska se svahy na severozápad – velké množství sněhu nejen z umělého zasněžování. Náš osobní ski bus, večerní lyžování na perfektním manžestru. Půjčovna lyží, snowboardů atd. Ubytování ve stylovém srubu „Galanterie“ ve vzdálenosti 3 km od vleků (ski bus). Plně vybavené pokoje – sprcha, WC, TV, wi-fi free, varná konvice atd. Úchvatná společenská místnost s romantickým krbem, TV a kompletně vybavená kuchyně.

Možnost stravování v blízké pizzerii, restauraci nebo zdarma vaření v „Galanterii“. Kousek od Galanterie možnost využít místní wellness s menším bazénem a vířivkou. Na této akci vás čeká spousta dalších neuvěřitelných zážitků a dobrodružství, které nezažijete za tuto cenu s žádnou CK, ale s námi ano! Časový harmonogram celé expedice naleznete níže v textu. Žádná z akcí není povinná a záleží jen na vlastním rozhodnutí. Nejlepší sezona – ceny i počasí!

Termín:  10.2. – 14.2. 2021 (5 dní)
Naše cena 3 700 Kč (běžná cena 5 200 Kč)

Nejlevněji v České republice – levně a spolehlivě již 32 let!!!
Pro velký zájem a malé kapacitní možnosti se platí systémem – KDO DŘÍVE PŘIJDE – JEDE.

Neváhejte! Přihlášky od 1.1.2021
Ke dni 19.01.2021 máme ještě volná místa.

Cena zahrnuje

dopravu zahr. klima. autobusem cca 900 km (v autobusu bude zajištěno levné občerstvení, lednice, repro hudba, DVD),  ubytování v horském srubu – „Galanterie“, veškeré silniční poplatky, parkovné, osobní ski-bus – ráno i odpoledne, technicko-administrativní zabezpečení expedice. Zdravotní služba a základní léky – zdarma! Případné lanovky a vleky nejsou v ceně.

Praktické informace

Tato expedice je vedená zkušenými dobrodruhy a prochází bezpečnými oblastmi. Nezletilí jen v doprovodu dospělé osoby – vhodné i pro starší děti. Doporučujeme pouze základní výstroj, výzbroj pro zimní sporty (v místě jsou půjčovny veškerého zimního sportovního vybavení) a kapesné cca 70–150 Euro (v závislosti na stravování v místních restauracích či vlastního vaření) dle dalších aktivit a nákupů může být i vyšší.

V případě obsazení nebo nekonání akce z vážných důvodů budete neprodleně informováni a peníze vráceny v plné výši nejpozději do 10ti dnů od zrušení nebo obsazení. 100% záruka! Každý účastník expedice se stává členem Rocky Clubu Praha International se všemi právy, výhodami a zdarma!

Doplňující – podrobné informace k této akci zašleme e-mailem cca 1 týden před odjezdem. Podrobné informace lze získat i s větším předstihem na tel : 603958248. Tato akce je určena pro menší skupinu účastníků – cca do 20ti osob.

Odjezd

Odjezd dne 10. 2. 2021 v  07:00 hod. z  Prahy 9, stanice metra Prosek (trasa C) z parkoviště před Billou. Autobus bude přistaven v 06:45 hod. Návrat tamtéž 14. 2. 2021 v cca 20:00 hod.

Nástupní místo – streetview.

Další možná nástupní místa (po dohodě s ved. expedice): Brno, Uherské Hradiště, Uherský Brod.

Trasa

Města: Praha,  Brno, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Trenčín, Žilina, Terchová, Žilina, Trenčín, Uherský Brod, Uherské Hradiště, Brno, Praha.

Státy: Slovensko

Ubytování

Stylový horský srub „Galanterie“ s veškerým vybavením (2-lůžkové pokoje s vlastním soc. zařízením), vybavená společná kuchyň, společenská místnost s krbem, wifi free

Strava

Vlastní  či stravování v místních restauracích a bufetech – možnost nákupu v místním obchodě

Platba

Platba 3 700 Kč složenkou nebo na účet od 1.1.2021 až do obsazení – neváhejte! Veškerou korespondenci a přihlášky možno zasílat e-mailem, nebo na adresu ROCKY CLUB PRAHA, Zdiby 250 66, Praha východ. Teprve po zaplacení jste závazně přihlášeni! Místa rezervujeme pouze 5 dní od přihlášení. Delší rezervace pouze po vzájemné dohodě s náčelníkem expedice.

Důležité upozornění: v případě uzavřených hranic, povinných PCR testů či povinné karantény při vstupu do cílové země či po návratu do ČR bude akce s předstihem zrušena a vaše finance vám budou obratem vráceny v plné výši.

Číslo účtu pro platby: 2145585002/5500 Raiffeisen Bank.

Časový harmonogram

1. den -10.2.

Středa

autobus přistaven v 6:45 na parkovišti na Proseku před Billou (čekání max. 15 min.), 7:00 odjezd z Prahy, 13:00 příjezd do Terchové a ubytování v „Galanterii“. Možnost odpoledního i večerního lyžování atd. Nocleh

2. den - 11.2. až 4. den 13.2.

Čtvrtek – sobota

volný program – lyžování, snowboarding, běžky, skialpinismus, sáňkování, sněžnice, freeride, snowtubing a další zimní sporty, zdolání Velkého Kriváně 1705 m.n.m, Jánošíkovi díry, romantické večery u krbu s hudbou a grilováním.

5. den - 14.2.

Neděle

Možnost dopoledního lyžování, 13:00 odjezd z Terchové, cca 20:00 příjezd do Prahy