Dracula 2022

Velká dobrodružná expedice za upíry, vlkodlaky a lykanty do divoké Transylvánie.

Návštěva legendárního hradu krvelačného hraběte Draculy a skanzenu jeho hrdlořezů v době posledního čarodějného sabatu v roce se stylovým tržištěm a místním svérázným programem, orlí hnízdo – Poenari – strašidelný hrad, mrtvoly na kůlech a nekonečné schody do nebe, říčka Princezna, průsmykem smrti k tajemnému jezeru „elektrický ďábel“, divoké pohádkové pralesy plné medvědů, vlků, rysů, tchořů, orlů, létajících hrobníků – krkavců, mrchožrotů a netopýrů, úchvatný výstup cestou umrlců na Vampýří zříceninu, dobrotiví a pověrčiví horalé, tajemné noci v blízkém okolí hrůzného hradu – čarodějný sabat, bílá a černá magie, srdcervoucí dojna místních mužů, krvavé obětiště, pěší-šourající se a věčně hladoví upíři, kteří jsou vám vždy v patách a dýchají do zátylku slintající tlamou, nízké ceny občersvení a suvenýrů, vysokohorská turistika v překrásné panenské přírodě se zálesáckým ohněm a grilováním „čehokoli“ v krkavčím sedle cca 1800 m.n.m., možnost výstupu na Medvědí skálu cca 1900 m.n.m., průchod Saigonem – drsný zážitek v džungli a bažinách – světová rarita, výborné domácí sýry a „kozí nektar“, vojenská válečná maxihrobka, ďábelský krvesaj, zničující sanitar, požírači koček a psů.

Draculův potomek – Fiora Draculina, překrásná upíří hora Omul 2505 m.n.m., Dinosauří hřbet s Bábelemi, Adina piknik – Alisa servis, divoký nářez v hodovně, originál Dracula: svetry, CD, DVD, obrazy, trička, likéry, samohonky, medvědí pivo, pizzerie, strašidelná kavárna s umrlčí nálevnou, občerstvení v rakvích, místní rarita – cinema 5D – Dracula aj., disco, night club – všechno Dracula a spousta dalších neuvěřitelných zážitků a dobrodružství!

Tuto akci na Draculovi strašidelné hrady v době čarodějného sabatu pořádáme jako jediní v ČR, aneb to nemá chybu!

Maximální kapacita expedice je 12 osob.

Termín:  26. 10. – 30. 10. 2022
Naše cena 5 900 Kč (běžná cena 7900 Kč)

Nejlevněji v České republice!!!
Pro velký zájem opakujeme již 33 let!!! Nejlepší upíří sezóna!!! Přihlášky od 1. 6. 2022!!!

Akce je již plně obsazena, bereme už jenom náhradníky.

Cena zahrnuje

zahrnuje: Vila*** „Dracula“,Vila*** „Vlad Napichovač“ dopravu zahr. autobusem (klima, DVD, audio,) cca. 2600 km, dálniční poplatky, ekologickou daň, turistický poplatek, parkovné, kompletně vybavenou vilu se společenskou místností a restaurací, sportovní vyžití, technicko-administrativní zabezpečení expedice, pralesní vůdce, odborný poradce – náčelník. Specifické upíří instrukce. Informace – telefon, viz. kontaktní adresy. V autobuse bude zajištěna reprodukovaná hudba, tématické DVD, levné občerstvení, netradiční suvenýr, k dispozici budou rovněž základní léky, zdravotní služba a česnek proti napadení upíry – zdarma! Strašení a stylové občerstvení za mírný příplatek – zážitek na celý život.

Praktické informace

Tato expedice je vedena zkušenými dobrodruhy a prochází bezpečnými oblastmi. Žádná z akcí není povinná a záleží jen na vlastním rozhodnutí! Nezletilí jen v doprovodu dospělé osoby – vhodné i pro starší děti. Není nutná zvláštní výstroj, výzbroj, fyzická zdatnost ani očkování. Teploty den: cca 18° C noc 5° C. Doporučené kapesné cca 40-80 EURO (není povinné – dle množství nákupů suvenýrů může být i vyšší). Rozumné ceny potravin a nápojů! Zajímavé stravování v okolních restauracích. Do některých oblastí jezdíme jako jediní z ČR. V případě obsazení nebo nekonání akce budete neprodleně informování a peníze vráceny zpět v plné výši nejpozději do 10ti dnů od zrušení nebo obsazení. 100% záruka! Každý účastník expedice se stává členem naší party – Rocky Clubu Praha International se všemi právy, výhodami a zdarma!

Doplňující – podrobné informace k této akci zašleme e-mailem cca 4 týdny před odjezdem. Podrobné informace lze získat i s větším předstihem na tel: 603958248.

Odjezd

Odjezd: 26. 10. 2022 ve 20.00 hod. z Prahy 9, východ ze stanice metra Prosek (trasa C) parkoviště před Billou. Autobus bude přistaven v 19:45 hod. Návrat tamtéž 30. 10. 2022 v cca 21:00 hod.

Prohlédněte si místo odjezdu za pomoci služby streetview.

Trasa

Města: Praha – Brno – Bratislava – Györ – Budapest – Kecskemét – Szeged- Mako – Arad  – Deva – Sebes – Sibiu – Fagaras – BRAN – Poenari – Sibiu – Sebes – Deva – Arad – Lipova – Mako – Szeged – Budapest – Györ – Bratislava – Brno – Praha.

Státy: Slovensko, Maďarsko, Rumunsko, „Transylvánie“.

Ubytování

Vila*** „Dracula“ – dvoulůžkové pokoje (možnost třílůžkových) – sprchy, WC, TV na pokoji, společná vybavená kuchyňka, společenská místnost, wi-fi, kulečník, stolní tenis, krb. Ubytování na cestě zpět: Vila*** „Vlad Napichovač“ – dvoulůžkové pokoje – sprchy, WC, TV na pokoji, společná vybavená kuchyňka, jídelna, wi-fi, gril.

Strava

vlastní, možnost stravování v mnoha místních restauracích či vaření v místě ubytování. Možnost nákupu čerstvých potravin v místních marketech ABC – mixt magazin po celou dobu akce.
V případě zájmu – možno objednat vydatné místní exotické snídaně v místě ubytování.

Platba

Platba složenkou nebo na účet: (2500 Kč – záloha) od 1. 6. 2022 až do obsazení – neváhejte! Doplatek 3400 Kč nejpozději 30 dní před odjezdem. Při přihlášení v době kratší se platí cena v plné výši. V případě nezaplacení doplatku ve stanoveném termínu 30 dnů před odjezdem Vám záloha propadá v plné výši!

Veškerou korespondenci a přihlášky zasílejte e-mailem, nebo na adresu Rocky Clubu Praha, Zdiby 250 66, Praha- východ. Teprve po zaplacení zálohy a poslání přihlášky jste závazně přihlášeni! Místa rezervujeme pouze 14 dní od přihlášení. Delší rezervace pouze po vzájemné dohodě s vedoucím. Zájem je vždy velký a kapacita velmi omezená!!!

Číslo účtu pro platby: 2145585002/5500 Raiffeisen Bank

Časový harmonogram

1. den - 26.10.

Středa

20:00 odjezd z Prahy 9, autobus přistaven v 19:45 (čekání max. 15 minut). 23:00 hranice Slovensko, průjezd Slovenskem, 0:00 hranice Maďarsko.

2. den - 27.10.

Čtvrtek

5.00 veselé rumunské hranice, 10:00 Bran – Draculův hrad a skanzen jeho otroků – prohlídka, obětiště, tržiště – levné nákupy nejen místních specialit, suvenýry s  raculou, průzkum tajemného okolí s překrásnými výhledy, cca 13:00 ubytování ve stylové vampýří vile poblíž prokletého  hradu (vyhlídka). Alisa piknik, pizzerie, strašidelná kavárna, bar umrlců s útokem zombie, Cinema 5D – vražedný nocleh – vila Dracula s možností večerní stylové zábavy.

3. den - 28.10.

Pátek

Po vydatné upírské snídani v 9:00 dobrodružný výlet do pralesa drsnou Billyho cestou – cca 15 km, grilování na zálesáckém ohni v krkavčím sedle 1800 m.n.m. – překrásné výhledy, 1900 m.n.m. Medvědí skála – 1 metr od smrti, Bábele, stopování krvelačných šelem „či opačně“. Průchod Saigonem – super zážitek! Vhodné sportovní oblečení, obuv, trekové hůlky, malý batoh a odvaha (není vhodné pro menší děti), návrat cca 17:00 Pro méně dobrodružství chtivé zájemce krátké či delší výlety do okolních tajemných pralesů, lesní piknik, restaurace, bary, pizzerie, disco, nightclub, nocleh – vila „Dracula“. Pic – nic v hodovně Draculovy vily.

4. den - 29.10.

Sobota

Po vydatné upírské snídani v 9:00 odjezd z Branu,10.00 válečný památník krvavých bitev, průjezd dračím kaňonem k orlímu hnízdu, 13:00 krvavý Draculův hrad POENARI pauza – prohlídka (schody do nebe). 15:00 autobusem cestou duchů k tajemnému jezeru smrti – elektrický ďábel – pauza, 15:30 odjezd od jezera, 20.00 – ubytování ve stylové vile „Vlada Napichovače“ s možností netopýřího večírku s občerstvením.

5. den - 30.10.

Neděle

Po místní speciální snídani v 9:00 odjezd z ubytování k Draculovu pelechu, 9.30 nenáročný výstup „cestou umrlců“ na tajemnou zříceninu vampýřího hradu Lipova, 11.00 odjezd od ABC magazinu s výbornou kávou a léčivou vodou, 12.00 hod maďarské hranice, 17.00 hranice Slovensko, 18.00 hranice Česko a cca 21:00 příjezd do Prahy 9.