Andělské vodopády

Dobrodružná expedice k nejkrásnějším italským vodopádům do východních Alp

Pobyt ve stylovém kempu poblíž úchvatných pěti kaskádových vodopádů vysokých více než 100 metrů  možností nezapomenutelného, adrenalinového koupání – přírodní masáž a zážitek na celý život – nejkrásnější vodopády v Alpách.

Celodenní dobrodružná výprava k horním vodopádům a průzračným jezírkům s možností prohlídky strašidelné vesnice a romantického kostelíku – úžasná atmosféra a relaxace v panenské přírodě s minimem turistů objetí divokých hor. Zdolání alpského velikánu Piz Nair 3 057 m.n.m. ve švýcarském, olympijském Sv. Mořici (pouze se základním vybavením vhodným pro VHT – možnost usnadnění výstupu lanovkou) s neskutečnými výhledy na nejkrásnější oblast východních Alp skupiny Bernina 4 048 m.n.m.

Možnost raftingu a dalších vodních sportů na krásné rakouské řece Inn na jejím horním toku, strhující Majolapas a Stříbrné jezero, romantická, palmová Chiavenna s italskými specialitami a markety, tajemný hrad a středověké uličky s orientálními vůněmi, netradiční houbaření, horské kostelíky a stylová místní architektura včetně návštěvy olympijského městečka Sv. Mořic a spousta dalších neuvěřitelných zážitků a dobrodružství, které nezažijete za tuto cenu s žádnou CK, ale s námi ano!

Časový harmonogram celé expedice naleznete níže v textu. Žádná z akcí není povinná a záleží jen na vlastním rozhodnutí. Tuto expedici pořádáme jako jediní v ČR!!! Nejlepší sezona – ceny i počasí!

Maximální kapacita expedice je 20 osob.

Termín:  1.6. – 5. 6. 2022 (5 dní)
Naše cena 4 600 Kč (běžná cena 6 700 Kč)

Nejlevněji v České republice – levně a spolehlivě již 33 let!!!
Pro velký zájem a malé kapacitní možnosti se platí systémem – KDO DŘÍVE PŘIJDE – JEDE.

Akce je již plně obsazena, bereme už jenom náhradníky.

Cena zahrnuje

dopravu zahr. klima. autobusem cca 1 600 km (v autobusu bude zajištěno levné občerstvení, lednice, repro hudba, DVD), kempy, veškeré výlety, veškeré silniční poplatky, parkovné, barevné mapky, technicko-administrativní zabezpečení expedice. Zdravotní služba a základní léky – zdarma! Případné lanovky nejsou v ceně.

Praktické informace

Tato expedice je vedená zkušenými dobrodruhy a prochází bezpečnými oblastmi. Nezletilí jen v doprovodu dospělé osoby. Doporučujeme pouze základní výstroj a výzbroj pro VHT a taktéž běžnou výbavu pro nenáročnou horskou turistiku. Doporučené kapesné cca 50–100 Euro (není povinné) dle dalších aktivit a nákupů může být i vyšší.

V případě obsazení nebo nekonání akce z vážných důvodů budete neprodleně informováni a peníze vráceny v plné výši nejpozději do 10ti dnů od zrušení nebo obsazení. 100% záruka! Každý účastník expedice se stává členem ROCKY CLUBU PRAHA INTERNATIONAL se všemi právy, výhodami a zdarma! Teploty – vzduch cca 30˚C den, 15˚C noc, voda 12-18˚C.

Doplňující – podrobné informace k této akci zašleme e-mailem cca měsíc před odjezdem. Podrobné informace lze získat i s větším předstihem na tel : 603958248. Tato akce je určena pro menší skupinu účastníků – cca do 20ti osob.

Odjezd

1.6.2022 v 23:15 hod. z  Prahy 9, stanice metra Prosek (trasa C) z parkoviště před Billou. Autobus bude přistaven v 23:00 hod. Návrat tamtéž 5. 6. 2022 v cca 22:00 hod.

Nástupní místo – streetview.

Další možná nástupní místa (po dohodě s náčelníkem expedice): České Budějovice, Dolní Dvořiště.

Veškeré info k této akci vám bude zasláno e-mailem nejpozději 1 měsíc před odjezdem.

Trasa

Města: Praha, České Budějovice, Dolní Dvořiště, Linz, Mondsee, Salzburg, Innsbruck, Landeck, Pfunds, Sv. Mořic, Borgonuovo, Sv. Mořic, Pontresina, Pfunds, Landeck, Innsbruck, Salzburg, Linz, Dolní Dvořiště, České Budějovice, Praha.

Státy: Rakousko, Německo, Švýcarsko, Itálie.

Ubytování

kempy (teplá sprcha, WC, restaurace, market, wi-fi a elektrické přípojky zdarma), vlastní stany

Strava

Vlastní – možnost vaření v kempu, pitná voda k dispozici – zdarma, market v kempu

Platba

Platba složenkou nebo na účet (2 000 Kč – záloha) od 1.1.2022 až do obsazení – neváhejte! Doplatek 2 600 Kč nejpozději 30 dní před odjezdem. V případě nezaplacení doplatku ve stanoveném termínu 30 dnů před odjezdem Vám záloha propadá v plné výši! Upomínky o nezaplacení doplatků nezasíláme!

Veškerou korespondenci a přihlášky možno zasílat e-mailem, nebo na adresu ROCKY CLUB PRAHA, Zdiby 250 66, Praha východ. Teprve po zaplacení zálohy jste závazně přihlášeni! Místa rezervujeme pouze 14 dní od přihlášení. Delší rezervace pouze po vzájemné dohodě s náčelníkem expedice.

Číslo účtu pro platby: 2145585002/5500 Raiffeisen Bank.

Časový harmonogram

1. den - 1.6.

Středa

autobus přistaven v 23:00 (čekání max. 15 min.), 23:15 odjezd z Prahy a noční přejezd do Rakouska

2. den - 2.6.

Čtvrtek

1:30 hr. Rakousko, 3:30 noční pauza u jezera Mondsee s možností romantické koupele v jezeře, 8:30 – pauza u netradiční rakouské benzínky, 9:00 příjezd do kempu v jižním Rakousku – ubytování. Výpravy do okolní horské divočiny, rafting, kánoe, kajaky, koupání v rybím  jezírku atd. Nocleh ve vodním kempu na břehu řeky Inn.(WC, sprchy, restaurace atd.)

3. den - 3.6.

Pátek

8:00 odjezd z kempu, 10:00 sv. Mořic – výprava na Piz Nair 3 057 m.n.m., (pouze se základním vybavením vhodným pro VHT), s neskutečnými výhledy na nejkrásnější oblast východních Alp skupiny Bernina 4 048 m.n.m. – strhující scenérie .Výstup je podstatně ulehčen využitím lanovky a je nenáročný – bez nutnosti zvláštní horolezecké výzbroje a zkušeností, 16:00 odjezd ze Sv. Mořice cestou „sebevrahů“ do Itálie, 17:00 stylový kemp u překrásných italských vodopádů – ubytování a nocleh (WC, sprchy, restaurace, picoška atd.) Pic-nic.

4. den - 4.6.

Sobota

cca 9:00 dobrodružná výprava k horním vodopádům se zaslouženým relaxem v průzračných jezírcích a s návštěvou strašidelné vesničky a romantického kostelíka či místní stylové krčmy nebo odpočinek (i aktivní) u kempu v dolní části vodopádů, vodní masáže, bistro U chameleona, 15:00 pro zájemce výlet do starobylé Chiavenny s možností skvělých nákupů na místních trzích a ve stylových obchůdcích, prohlídka místního hradu, 18:00 návrat do kempu u vodopádů. Nocleh ve stejném kempu, pic-nic.

5. den - 5.6.

Neděle

9:00 po snídani odjezd z kempu od vodopádů, 10:00 Sv. Mořic – prohlídka centra olympijského města, 11:00 odjezd, 13:00 hranice Rakousko, 16.00 – pauza na vyhlídce, 18:00 hranice ČR- pauza, cca 22:00 příjezd do Prahy.