Skvělé maďarské termály

Pohodový pobyt v úžasných léčivých termálních lázních „Majsa Mara“.

Týdenní  maximálně relaxační pobyt v léčebných maďarských termálních lázních u městečka Kiskunmajsa s obrovským aquaparkem a přírodním jezerem. V areálu lázní se nachází mnoho stánků s rozličným zbožím, restaurace s maďarskými i světovými pokrmy za velmi příznivé ceny. Exotický bazén s mořskými vlnami, Attilův zázračný, léčivý bazén, romantické  gazebo, tobogány a gejzíry s dětským světem, sauna, pára, masáže, možnost grilování – barbecue atd.

Některé bazény jsou zastřešeny pro případ nepříznivého počasí. Ubytování hotelového typu v 2lůžkových pokojích v přízemí (koupelna, WC, sprcha, lednice, mikrovlná trouba atd.) vzdálené cca 100 metrů od termálů. Použití kuchyně – zdarma 24h denně. Recepce otevřena 24h denně. Zvýhodněné celodenní vstupné do termálů – dospělí 7 EUR, důchodci (nad 60 let) 5 EUR, děti (14-18 let) 5 EUR – další možné množstevní slevy. Možnost romantického nočního koupání, přírodní jezírko s písečnou pláží, úžasné večery s ohněm, živou hudbou a grilováním, ptačí minizoo s Krakenem, pštrosí farma, svátky levandule, za malý příplatek skvělý rybolov a další zajímavé aktivity. Minimum zahraničních návštěvníků – většinou místní nepočetná klientela. 

Neopakovatelná místní atmosféra, vynikající počasí a další benefity včetně neskutečného klidu, který by jste v podobných zařízeních jen těžko hledali. Návštěva středověkého centra Kecskemetu – katedrála, muzeum a další zajímavosti. Nákup maďarských specialit v Abdě. V rámci pobytu i výlet na farmářské trhy v Kiskunmajse. 

Skvělá dovolená a krásné pohodové zážitky, které nezažijete za tuto cenou s žádnou CK, ale s námi ano! Tuto akci pořádáme jako jediní v ČR!!!

Maximální kapacita expedice je 12 osob.

Termín:  12.6. – 18.6. 2023 (7 dní)
Naše cena 5 900 Kč (běžná cena 7 900 Kč)

Nejlevněji v České republice – levně a spolehlivě již 34 let!!!
Pro velký zájem a malé kapacitní možnosti se platí systémem – KDO DŘÍVE PŘIJDE – JEDE. Neváhejte!

Přihlášky od 1.1.2023.

Cena zahrnuje

Ubytování v komplexně vybavených 2lůžkových pokojích hotelového typu (WC, sprcha, TV, lednice, mikrovlná trouba, wifi). Dopravu zahr. klima. autobusem cca 1300 km (v autobusu bude zajištěno levné občerstvení, lednice, repro hudba, DVD), pojištění cesty, výlet do Ketskemetu, Abdy a Kiskunmajsy, návštěva stylového tržiště, veškeré silniční poplatky, technicko-administrativní zabezpečení akce. Zdravotní služba a základní léky – zdarma!

Praktické informace

V případě obsazení nebo nekonání akce z vážných důvodů budete neprodleně informováni a peníze vráceny v plné výši nejpozději do 10ti dnů od zrušení nebo obsazení. 100% záruka! Každý účastník expedice se stává členem ROCKY CLUBU PRAHA INTERNATIONAL se všemi právy, výhodami a zdarma! Teploty – vzduch cca 30˚C den, 20˚C noc, voda 22-38˚C.

Doplňující – podrobné informace k této akci zašleme e-mailem cca měsíc před odjezdem. Podrobné informace lze získat i s větším předstihem na tel: 603958248.

Odjezd

12.6. 2023 v 7:00 hod. z  Prahy 9, stanice metra Prosek (trasa C) z parkoviště před Billou.  Autobus bude přistaven v 6:45 hod. Návrat tamtéž 18. 6. 2023 v cca 21:00 hod.

Nástupní místo – streetview.

Další možná nástupní místa (po dohodě s náčelníkem expedice): Brno, Břeclav, Bratislava.

Veškeré info k této akci vám bude zasláno e-mailem nejpozději 1 měsíc před odjezdem.

Trasa

Města: Praha, Brno, Břeclav, Bratislava, Abda, Budapešť, Ketskemet, Kiskunmajsa, Ketzkemet, Budapešt, Komárno ,Dolný Štál, Bratislava, Břeclav, Brno, Praha

Státy: Slovensko, Maďarsko

 

Ubytování

Ubytování v komplexně vybavených 2lůžkových pokojích hotelového typu (WC, sprcha, TV, lednice, mikrovlná trouba, wifi).

Strava

Strava vlastní, restaurace a stánky s občerstvením v areálu koupaliště nebo v kempu.

Poznámka: zobrazená trasa na mapce je pouze orientační a může se lišit od skutečnosti v závislosti na okolnostech (dopravní uzávěry, nepředvídatelné události, živelné pohromy atp.)

Platba

Platba složenkou nebo na účet (2300 Kč – záloha) od 1.1.2023 až do obsazení – neváhejte! Doplatek 3600 Kč nejpozději 30 dní před odjezdem. V případě nezaplacení doplatku ve stanoveném termínu 30 dnů před odjezdem Vám záloha propadá v plné výši! Upomínky o nezaplacení doplatků nezasíláme!

Veškerou korespondenci a přihlášky možno zasílat e-mailem, nebo na adresu ROCKY CLUB PRAHA, Zdiby 250 66, Praha východ. Teprve po zaplacení zálohy jste závazně přihlášeni! Místa rezervujeme pouze 14 dní od přihlášení. Delší rezervace pouze po vzájemné dohodě s náčelníkem expedice.

Číslo účtu pro platby: 2145585002/5500 Raiffeisen Bank.

Časový harmonogram

1. den - 12.6.

Pondělí

Autobus přistaven v 6:45 (čekání max. 15 min.), 7:00 odjezd z Prahy, 10:00 nákupní centrum Olympia – Brno, 11:00 hranice Slovensko, 12:00 hranice Maďarsko, 13:00 Abda – pauza na nákup místních specialit, 15:00 termály Kiskunmajsa – ubytování, návštěva termálů s odpolední slevou.

2. - 6. den - 13.6. - 17.6.

Úterý až sobota

Lázeňský léčebný pobyt s využítím všech možných výhod, služeb a atrakcí. Areál lázní otevřen od 9 – 19h každý den. Noční koupání v pátek a v sobotu. V pátek dopoledne výlet na farmářské trhy do Kiskunmajsy – návrat zpět do termálů kolem poledne. Každý druhý den – výjezd na nákupy do supermarketu cca 3 km daleko. Možnost večerních ohňů s grilováním a živou hudbou. Minibufé v areálu ubytování.

7. den - 18.6.

Neděle

9:00 odjezd z termálů, 10:00 Ketzskemet – prohlídka historického centra města (katedrála, muzeum, romantický kostelík, možnost výborného oběda za rozumnou cenu atd.), 13:00 odjezd, 15:30 hranice Slovensko, 16:00 skvělé slovensko-maďarské trhy, 18:00 hranice ČR, cca 21:00 příjezd do Prahy.